Mężczyzna korzysta z wypełniacza skrobiowego do paczek

Skrobiowy wypełniacz do paczek to przede wszystkim ekologiczne podejście do sprzedaży wysyłkowej, jednak takie rozwiązanie ma także mnóstwo innych zalet. Jakich? Sprawdźmy, dlaczego warto używać skrobiowego wypełniacza!

Bezpieczeństwo

Niewątpliwie najważniejsze przy wysyłce jest odpowiednie zabezpieczenie towaru. Często wysyłamy produkty drogie, delikatne, które potrzebują naprawdę solidnego zabezpieczenia nie tylko przed poruszaniem się wewnątrz paczki i obijaniem, ale także przed nadmiernym ściskaniem czy zmiażdżeniem. Taki właśnie jest skropak. Idealnie wypełnia wszelkie wolne przestrzenie, dzięki swojemu małemu rozmiarowi granulatu. Dodatkowo skropak jest wytrzymały na ściskanie, co powoduje, że chroni przesyłkę przed nadmiernym ściskaniem.

Mówiąc o względach bezpieczeństwa, trzeba również zwrócić uwagę na zwierzęta i dzieci. Pomimo że wypełniacz ten nie jest produktem spożywczym, to nawet przypadkowe wzięcie do buzi czy zjedzenie jego przez dziecko lub zwierzę nie jest szkodliwe, czego nie można powiedzieć o wypełniaczach plastikowych czy foliach bąbelkowych. Dzieci i zwierzęta najbardziej lubią rzeczy, których im nie wolno, więc bezpieczniejszym podejściem jest całkowite minimalizowanie ryzyka i wybieranie odpowiednich, nieszkodliwych dla zdrowia produktów.

Uniwersalność i cena

Wypełniacz skrobiowy do paczek może być użyty nie tylko do małych paczek z głośnikami mobilnymi, telefonami czy narzędziami, ale także do większych – szklanych wazonów, ozdób czy nawet do komputera stacjonarnego. Za każdym razem sprawdzi się idealnie, wypełni puste przestrzenie i dopasuje się do transportowanego towaru, zabezpieczając go zarówno przed samoczynnym przesuwaniem, jak i obijaniem się, ale także przed zgnieceniem przez inne paczki.

Skropak jest naprawdę tani. Kupuje się go w dużych workach, które starczają na wiele wysyłek. Nie podniesie on znacząco kosztów wysyłki, a pamiętajmy, że sprawdzi się on w wielu rodzajach paczek. Dodatkowo, jeśli skropak otrzymamy w paczce od kogoś – na przykład klient zwróci paczkę lub jej nie odbierze – możemy go użyć w dowolnej innej paczce, co w przypadku folii bąbelkowej oklejonej taśmą nie było często możliwe.

PR firmy

Po pierwsze ekologia, czyli pokazujesz, że Twoja firma poważnie podchodzi do społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspierasz środowisko, ponieważ wypełniacz skrobiowy do paczek jest w 100% biodegradowalny i nie zaśmieca przyrody. Można go kompostować lub po prostu rozpuści się w wodzie, jednak także może być ponownie używany do kolejnych wysyłek.

Przesyłka również wygląda znacznie bardziej elegancko, kiedy wnętrze jest wypełnione skropakiem niż owinięte dużą ilością folii bąbelkowej oklejonej taśmą. Poza tym wysyłanie np. oryginalnych kartonów ostreczowanych z naklejonym listem przewozowym nie jest dobrym pomysłem, bo towar może się stosunkowo łatwo uszkodzić. Znacznie lepiej np. taki smartfon w oryginalnym opakowaniu dodatkowo zapakować w kartonik wypełniony, chociaż niewielką ilością skropaku, który zabezpieczy odpowiednio towar przed zmiażdżeniem lub niewielkimi upadkami.

Podsumowując, skropak to idealny wypełniacz, który jest uniwersalny – nadaje się do wielu rodzajów paczek, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, jest ekologiczny i tani. To są właśnie powody, dzięki którym staje się on tak popularny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.