romans, kobieta, romans w pracy

Niejednokrotnie można spotkać się z twierdzeniem, że to właśnie mężczyźni wychodzą z inicjatywą flirtu w pracy. Nic bardziej mylnego! To kobiety, o wiele częściej robią ten pierwszy krok, w kierunku mężczyzny, którym są zainteresowane. Zdziwieni? Oto kilka przyczyn, które mogą wpływać na taką postawę.

Rutyna

Mówią, że jest najgorszym, co może się przytrafić w związku. Dochodzi wtedy do takiej sytuacji, że partnerzy przestają o siebie dbać, a ich relacje są przewidywalne, dostosowane do schematu dnia. Nikt nie mówi, że trzeba codziennie zmieniać jego rytm, jednak żeby nie doszło do skrajnych sytuacji, warto zrobić coś ekstra! A co, jeśli tego ekstra nie ma już od dłuższego czasu? Kobieta jest zaniedbywana, obciążona nadmiarem obowiązków i tą rutyną dnia codziennego? Wtedy rozgląda się za urozmaiceniem! Tak, dobrze czytasz!

Kobiety też mają swoje potrzeby!

Co prawda jedne większe, drugie mniejsze, ale mają! Chcą być adorowane, kochane, wielbione. Jeśli nie posiadają tego w domu, zaczynają wodzić tęsknym wzrokiem za przystojnym amantem z pracy. Przecież popatrzeć to nie zbrodnia, prawda? Uśmiechnąć się również! A pofantazjować? Przecież tego też nikt nie widzi, więc można! A co jeśli jednak zauważy i popatrzy na Ciebie w taki sam sposób? Wtedy zaczyna rodzić się problem, ale czy to problem, jeśli jesteś szczęśliwa i sprawia Ci to przyjemność?

Taka piękna

I nagle zdajesz sobie sprawę, że Twój facet nie docenia Twego piękna. Nie komplementuje, nie zachwyca się, nie widzi różnicy, czy jesteś w dresie czy w sukience, a Ty tak bardzo chcesz czuć się atrakcyjna. I wtedy pojawia się kolega z pracy, który mówi, „Dzień dobry, pięknie dziś wyglądasz”, „Ładnie Ci w tej sukience” czy ” Dobrze Ci w tym kolorze”, a Tobie serce bije mocniej, a kolana się uginają. Niby niewinne zdania, a dostarczają Ci mnóstwo ekscytacji. I wtedy postanawiasz działać!

kobieta, romans w pracy, miłość, seks
Źródło: pixabay.com

Niewinny flirt i …

Wychodzisz z inicjatywą wspólnego picia kawy, wspólnej przerwy i wyjścia na tzw. dymka. Uśmiechasz się i widzisz pożądanie w jego oczach! Rozbiera Cię wzrokiem i już wiesz, że jest Twój! Zostajecie po godzinach i oddajecie się przyjemnością w swoich ramionach! I wtedy właśnie, czujesz że to coś, czego Ci tak bardzo brakowało! Ta lekko przykurzona kobiecość, osiąga swoje spełnienie.

A wystarczy odrobina uwagi

Mężczyźni, tak jak i kobiety potrzebują adoracji i poczucia, że są ważni. Jednocześnie, zostają też bardzo wrażliwi na kobiece wdzięki, dlatego cześciej ulegają płci pięknej. Statystyki mówią, że ponad 60% kobiet pierwsza zaczyna flirt w pracy! A ponad 50% mężczyzn ma romans! Wniosek z tego taki, że kobiety bardzo chętnie rozpoczynają romans w pracy, a faceci korzystają z okazji, ulegając im.

Okazja czyni Cię … zaspokojonym i szczęśliwym

Ciekawe? Ale jakże prawdziwe! Masz serdecznie dość codziennej powtarzalności, partner nie jest Tobą zainteresowany, a poziom frustracji osiąga apogeum, kiedy cały kolejny dzień, nie ma go w domu. Spoglądasz na przystojnego i szarmanckiego kolegę spod czwórki, jest sam i już wiesz, że pod tą czwórką, będą działy się nieziemskie rzeczy!

Najczęściej romans zaczyna się w pracy

Według badań przeprowadzonych przez Centrum Badania Opinii Społecznej, najwięcej romansów ma początek w pracy. Takiej odpowiedzi udzieliło 34% ankietowanych osób. Co ciekawe, prawie połowa z romansujących ze sobą, posiada wyższe wykształcenie. Od lat nie zmienia się kwestia dotycząca długości trwania romansu. Zdecydowana większość, bo aż 85% respondentów, stwierdziło, że romans miał charakter przelotny lub raczej przelotny.

Chcesz dowiedzieć się jak zacząć romans w pracy? Wejdź na http://www.blue-bell.pl/romans-w-pracy-jak-sie-zaczyna, przeczytaj i zacznij działać!

Romansujesz i zyskujesz!

Nie od dzisiaj wiadomo, że wszelkiego rodzaju zawierane transakcje i relacje, są wiązane. Bardzo duża liczba kobiet, uwodzi swojego przełożonego, tylko po to, by mieć z tego korzyści w postaci awansu, lepszego traktowania, czy wyższej pensji. Zdarza się też tak, że kobiety czerpią satysfakcję wiedząc, że ten mężczyzną im uległ. W takim przypadku, zyski są ogromne.

Kobiety lubią flirtować. I tak naprawdę, to od nich zależy w która stronę pójdzie romans w pracy. Warto jednak dobrze przemyśleć tą kwestię, by nie czuć późniejszego rozczarowania naszym wyborem.

 

Źródło:

One thought on “Romans w pracy – kto tak naprawdę go inicjuje, a kto mu ulega?”

  1. Przeżyłam romans w pracy na własnej skórze. Nikomu nie polecam. Obiecywał, że zostawi dla mnie żonę, że zbudujemy nową rodzinę razem. Kobiety nie wierzcie takim facetom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.