Zepsuty telefon

Żyjemy w czasach, w których trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez sprzętu elektronicznego. Dziś telewizory z funkcją smart, tablety, laptopy czy smartfony to norma – trudno się bez nich obejść. Nic więc dziwnego, że powstaje coraz więcej serwisów zajmujących się naprawą telefonów oraz innych sprzętów elektronicznych. Czym kierować się, wybierając serwis naprawy telefonów? Podpowiadamy poniżej.

Upewnij się, że dany serwis zajmuje się daną marką sprzętu

Chociaż na pierwszy rzut wszystkie smartfony lub tablety są podobne, to każdy producent stosuje inne rozwiązania techniczne. Warto więc wybierać serwisy specjalizujące się w naprawach sprzętu danej marki. Dzięki temu zyskujesz gwarancję szybkiej i pewnej naprawy.

Opinie, cena, dostępność

Wybierając serwis, zwraca się przede wszystkim uwagę na cenę naprawy oraz zakres usług, a także ewentualną gwarancję na naprawę czy opinie klientów. Równie istotna jest odległości serwisu od miejsca zamieszkania. Zdecydowanie lepiej jest wybrać serwis w swoim mieście, niż decydować się na usługę wysyłkową. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na czas oczekiwania na naprawiony produkt. Jeśli mieszkasz w Warszawie, godną polecenia firmą jest serwis,z którego ofertą można zapoznać się na stronie dillcom.pl. Posiada szeroką sieć punktów odbioru sprzętu, dzięki czemu usługa naprawy jest jeszcze szybsza. Dillcom to nie tylko usługi naprawy smartfonów, ale także tabletów, komputerów stacjonarnych, laptopów oraz konsol do gier.

Serwis telefoniczny

Dobry kontakt z klientem to również niezwykle istotna kwestia podczas wyboru serwisu. Punkt naprawy powinien poinformować Cię o przyczynie awarii, a także o tym, jakie części sprzętu należy wymienić oraz podać ostateczny koszt naprawy. Jeśli serwis nie informuje Cię na bieżąco o stanie naprawy albo nie konsultuje naprawy z klientem, może naciągnąć cię na niepotrzebne koszty. Pamiętaj, żeby zawsze prosić o szczegółowy rachunek, który obejmuje zarówno koszty naprawy, jak i koszt zakupu nowych części.

Chociaż każdy z nas ma nadzieję, że jego sprzęt będzie działał bez zarzutu jak najdłużej, może się tak zdarzyć, że ulegnie awarii lub uszkodzeniu mechanicznemu już w okresie pogwarancyjnym. Należy się wówczas kierować powyższymi wskazówkami, a na pewno będzie można się cieszyć swoim sprzętem elektronicznym jeszcze bardzo długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.