Moskitiera na oknie zapewniająca rodzinie spokojny sen

Piękne letnie wieczory, które koją nas chłodem po gorącym dniu, potrafią być niebywale relaksujące. Otwierając okno, możemy wsłuchać się w koncert świerszczy i delektować się upragnionym chłodem.

Jednakże w trakcie takiego relaksu zazwyczaj zaczyna się walka z naprzykrzającymi się komarami, która po chwili kończy się szybkim zamknięciem okien. Komary i meszki są tak irytujące, że warto postawić na sprawdzony sposób, dzięki któremu skutecznie ich unikniemy. Moskitiery są jednym z najbardziej popularnych rozwiązań, które bardzo sprawnie eliminuje problemy z insektami. Jakie moskitiery są obecnie najbardziej popularne i czym możemy je dobrać do pomieszczeń urządzonych w każdym stylu?

Moskitiery, czyli skuteczna i efektowna ochrona przed komarami

Moskitiery kojarzą nam się zazwyczaj z ciepłymi i egzotycznymi krajami. W takich krajach moskitiery są rzeczą niezbędną, ponieważ chronią nie tylko przed insektami, ale także chorobami, które bardzo często przenoszą. W naszej szerokości geograficznie na szczęście insekty są tylko uciążliwe, co nie oznacza, że nie powinniśmy się przed nimi skutecznie zabezpieczać.

Moskitiera ramkowa, czyli eleganckie i stylowe zabezpieczenie przed insektami

Moskitiery ramkowe, są obecnie jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań przeciwko insektom. Jednym z głównych powodów to, że ich montaż jest bardzo szybki. W przeciągu krótkiego czasu jesteśmy je w stanie ściągnąć i zamontować ponownie. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, a szybkość z jaką montuje i demontuje się moskitiery ramowe, pozwala na swobodne podlewanie kwiatków, czy otwieranie okna. Moskitiery ramkowe składają się z siatki, która skutecznie zatrzymuje insekty, a przepuszcza orzeźwiające i świeże powietrze. Dzięki temu możemy mieć w letnie wieczory okna otworzone na oścież i nie musimy martwić się o chmary komarów, które nocą nie dadzą nam się swobodnie wyspać.

Rama moskitiery wykonana jest z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie wszelkich czynników atmosferycznych. Ramy dostępne są w wielu kolorach, co pomaga dobrać moskitierę do konkretnego stylu w jakim zostało urządzone wnętrze. Jeśli interesują Cię dostępne koloru moskitier, to zajrzyj na stronę producenta, firmy Karnix – https://www.karnix.pl/moskitiery-ramowe.html 

Moskitiery możemy dobrać także do innych osłon okiennych

Wygląd moskitiery jest elegancki i stylowy, dzięki czemu możemy łączyć je z innymi osłonami okiennymi. Jeśli zależy nam na szykownym wyglądzie naszych wnętrz, to możemy połączyć je z nowoczesnymi karniszami. Obecnie najmodniejsze są karnisze nowoczesne w formie prostych metalowych drążków. Świetnie komponują się one z wnętrzami urządzonymi w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Jednakże jeśli zależy nam na wyjątkowym i ekskluzywnym wyglądzie naszego wnętrza, to powinniśmy postawić na nowoczesne karnisze z serii Neo Prestige od firmy Karnix.

Zbudowane są one z metalu i drewna, czym doskonale podkreślają prestiż i ekskluzywny wygląd wnętrza w którym się znajdują. Karnisze Nowoczesne z serii Neo Prestige możesz zobaczyć na stronie producenta https://www.karnix.pl/linia-neo.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.