Organizacja niezapomnianej imprezy firmowej

Artykuł sponsorowany.

Organizowanie imprez firmowych jest ostatnio bardzo popularne, ponieważ w trakcie takiego wydarzenia pracownicy mogą się bliżej poznać i spędzić miło czas. Niektórzy managerowie łączą spotkania integracyjne ze szkoleniami, konferencjami lub warsztatami dla wyróżniających się pracowników. A jak zorganizować imprezę firmową, korzystając z udogodnień dostępnych w Rancho Pod Bocianem?

Zaplanuj niezapomniane wydarzenie dla całej firmy

W dużych firmach funkcjonuje wiele działów, a pracownicy są bardzo zróżnicowani pod kątem wieku, płci, zainteresowań i kwalifikacji zawodowych. Dlatego czasem może być Ci trudno wybrać atrakcję, która odpowiadałaby wszystkim osobom i zachęciła poszczególnych pracowników do wzajemnych interakcji. W Rancho Pod Bocianem znajdziesz ciekawe propozycje na każdą okoliczność, dzięki czemu bez problemu zaplanujesz niezapomniane wydarzenie dla całej firmy. Korzystając z oferty tego obiektu, możesz zorganizować zawody w piłkę nożną lub siatkówkę, a nawet turniej mini golfa. Gry zespołowe to doskonała okazja, by zobaczyć, jak pracownicy zachowują się poza pracą oraz kto chętnie wchodzi w rolę lidera. Ciekawą alternatywą może być również gra w paintball, zabawa w parku linowym lub łowienie ryb w pobliskim stawie. Ważne, by wybrać rozrywkę, która pozwoli pracownikom sprawdzić się w nowej sytuacji i sprawi, że konstruktywnie spędzą czas w gronie przełożonych i współpracowników.

Zorganizuj imprezę integracyjną w plenerze

Jeśli myślisz nad zorganizowaniem plenerowej imprezy integracyjnej w Warszawie, to w Rancho Pod Bocianem znajdziesz 20-hektarowy teren i profesjonalne zaplecze gastronomiczne. W efekcie z łatwością zamówisz poczęstunek dla wszystkich gości i przygotujesz interesujące rozrywki oraz część artystyczną. W Rancho Pod Bocianem klienci mają do dyspozycji zadaszone chaty grillowe z miejscami siedzącymi na 700 osób, przestronny parking, komfortowe noclegi i solidne zaplecze sanitarne. Managerowie, którzy planują zorganizowanie szkolenia lub warsztatów dla swoich pracowników w tym miejscu, mogą skorzystać z nowoczesnych sal konferencyjnych wyposażonych w klimatyzację, Wi-Fi i rzutnik. Uczestnicy spotkania firmowego będą mieli również możliwość udania się na spacer, popływania łódką lub skorzystania z lokalnej strzelnicy. Warto podkreślić, że Rancho Pod Bocianem to obiekt, który udostępnia gościom sprzęt niezbędny do skorzystania ze wszystkich dostępnych na miejscu atrakcji.

Postaw na jakość i profesjonalizm

Gwarancją udanej imprezy integracyjnej jest dobra organizacja i realizowanie wszystkich usług na czas. Dlatego w Rancho Pod Bocianem możesz liczyć na profesjonalną obsługę, która sprawnie porusza się po całym terenie obiektu i zawsze chętnie służy gościom pomocą. Ponadto Rancho Pod Bocianem posiada również niezwykle urozmaiconą ofertę gastronomiczną, która pozwoli Ci wybrać menu idealnie dopasowane do potrzeb danej grupy. Posiłki mogą być serwowane wewnątrz budynku lub na świeżym powietrzu, a wszystkie dania są starannie przygotowywane z dobrej jakości składników. 

Wspólna zabawa w otoczeniu malowniczych terenów zielonych to doskonały pomysł na imprezę integracyjną dla firm. Rancho Pod Bocianem ma dogodną lokalizację, dzięki czemu pracownicy z Warszawy i okolic bez problemu dojadą na miejsce. Mnogość rozrywek i profesjonalne zaplecze logistyczno-gastronomiczne sprawią, że w tym obiekcie z powodzeniem zorganizujesz zarówno nieformalny piknik firmowy, jak i prestiżową konferencję dla wybranych pracowników, klientów i kontrahentów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.