Kilka osób na imprezie integracyjnej w parku trampolin

Artykuł partnera.

Imprezy integracyjne mogą odbywać się w wielu miejscach – również w parkach trampolin. Zobacz, jak urządzić niezapominane spotkanie firmowe!

Parki trampolin to dzisiaj jedna z największych atrakcji. Odwiedzają je nie tylko dzieci wraz z rodzicami, ale również dorośli, którzy poszukują ciekawego sposobu na rozrywkę w aktywnym stylu. Wraz z dużym zainteresowaniem parkami trampolin pojawił się również trend organizowania w nich spotkań firmowych. Najczęściej to imprezy integracyjne dla firm, które łączą w sobie dobrą zabawę wraz z integracją pracowników.

Jak wyglądają imprezy firmowe na trampolinach?

Parki trampolin to świetne miejsce, by aktywnie spędzić czas. Dostępne są tam różnorodne trampoliny do skakania, ale na odwiedzających czekają również inne ciekawe atrakcje, na przykład tory przeszkód, tory akrobatyczne, ścianki wspinaczkowe, popularne gry jak Twister z obracającą się belką czy Walki Gladiatorów na belce nad basenem z gąbkami.

Imprezy na trampolinach mogą mieć zróżnicowany przebieg i może być on dopasowany również specjalnie do potrzeb organizatora takiego wyjścia. Wobec tego impreza może być uzupełniona o ciekawe atrakcje jak gry integrujące, które pomagają załodze w lepszym poznaniu się i współpracy, co ma przełożenie na późniejsze kontakty zawodowe i pomaga w łatwiejszym realizowaniu zadań w grupie.

Dodatkowo imprezy integracyjne dla firm prowadzone w parkach trampolin mogą być również uzupełnione o poczęstunek na miejscu, a także o inne usługi, które powodują, że wydarzenie będzie w pełni udane.

Jakie usługi oferują parki trampolin?

Parki organizujące imprezy na trampolinach mogą zapewnić swoim klientom pełną paletę usług związanych ze spotkaniem firmowym. Wśród nich dostępne są między innymi:

Wynajem sali dla uczestników spotkania

Sala jest osobna, kameralna, wyposażona w stoły, krzesła, dlatego uczestnicy mogą zostawić tam swoje rzeczy, skorzystać z poczęstunku.

Prowadzenie zająć integracyjnych

Pracujący dla parku trampolin animatorzy i instruktorzy mogą poprowadzić zajęcia integracyjne według wcześniej ustalonego scenariusza. Do wyboru są różne scenariusze, dzięki którym można zorganizować udaną imprezę, która niesie ze sobą mnóstwo radości, ale również zachęca pracowników do lepszej integracji.

Usługi cateringowe

Na miejscu można też bez problemów zamówić usługi cateringowe, na przykład serwis kawowy, poczęstunek w formie słodkich wypieków czy słonych przekąsek. Dzięki temu uczestnicy mogą posilić się w przerwie między kolejnymi zadaniami. Catering serwowany jest w wynajętych salach.

Gdzie można urządzić imprezy integracyjne na trampolinach w Warszawie?

Gdy chodzi o ciekawe imprezy firmowe Warszawa prezentuje wiele ciekawych propozycji. Wśród nich dostępne są także imprezy na trampolinach, które dostępne są w działających w stolicy parkach trampolin.

Firmom planującym takie imprezy integracyjne Warszawa daje dostęp do parków z nowoczesnym zapleczem do organizacji spotkań oraz kompleksową obsługą, między innymi w ramach cateringu.

W Warszawie na imprezy integracyjne na trampolinach zaprasza park trampolin Airo, który specjalizuje się w ich organizowaniu. Zapewnia on swoim klientom kompleksową obsługę w ramach przygotowania ciekawej, integrującej imprezy, a także oferuje dostęp do nowoczesnego zaplecza z pełną obsługą.

Więcej informacji dotyczących oferty imprez integracyjnych w parku Airo w Warszawie można uzyskać na jego stronie internetowej: https://airo.fun/park-trampolin/oferta/imprezy-integracyjne-dla-firm.

Imprezy na trampolinach – nie tylko integracyjne

Warto wskazać, że imprezy na trampolinach oferowane przez parki trampolin mogą być nie tylko dobrym wyborem w celu integracji pracowników. Również są one bardzo często wybierane w celu organizacji imprez przeznaczonych dla rodzin i dla dzieci pracowników.

Wobec tego imprezy integracyjne dla firm prowadzone w parkach rozrywki jak parki trampolin to doskonała alternatywa dla innego rodzaju spotkań, które nakierowane są na integrację. Skakanie na trampolinach i wykonywanie różnych zadań w aktywnym stylu to świetny sposób, by zintegrować ze sobą załogę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.