Tworzenie haftu komputerowego na koszulce

Artykuł sponsorowany.

Prowadzenie własnego lokalu gastronomicznego w czasach tak dużej konkurencji to prawdziwe wyzwanie. Twoja firma musi więc wyróżniać się nie tylko jakością serwowanych potraw, ale również identyfikacją wizualną, która przyciągnie uwagę i pozostanie w pamięci twoich klientów. Osiągnięcie pożądanego efektu umożliwia haft komputerowy, czyli jedna z najtrwalszych i wyróżniających się wysoką estetyką metod znakowania odzieży firmowej. Pozwala ona nanieść wybrany wzór zarówno na odzież kuchenną, jak i obrusy, pokrowce czy poduchy do mebli ogrodowych, które przydadzą się w twojej knajpie. Przekonaj się, co wyróżnia haft komputerowy i dlaczego warto się na niego zdecydować.

Haft komputerowy to nowoczesna metoda nanoszenia wzoru na wybraną tkaninę. Rozwój technologii pozwolił nie tylko przyspieszyć proces dotychczas wykonywany ręcznie, ale także sprawił, że jest on o wiele precyzyjniejszy i tańszy. Pracę wykonują bowiem hafciarki – maszyny sterowane cyfrowo. Jeśli chcesz, by fartuchy gastronomiczne w twojej firmie prezentowały się elegancko, a naniesione na nie wzory były naprawdę trwałe, to najlepsze rozwiązanie dla ciebie.

Haft komputerowy

Szybkość i powtarzalność wzoru to bowiem nie jedyne atuty, którymi haft komputerowy podbił serca przedsiębiorców. Z naszego artykułu dowiesz się, co go wyróżnia i dlaczego to obecnie najlepsza metoda spośród wszystkich technik znakowania odzieży firmowej.

Haft komputerowy – najważniejsze zalety

Dlaczego haft komputerowy to obecnie najpowszechniej wykorzystywana wśród przedsiębiorców (zarówno małych, jak i dużych) metoda znakowania odzieży firmowej? Przede wszystkim należy podkreślić wyjątkową trwałość naniesionych wzorów. Hasła reklamowe czy logotypy mogą prezentować się elegancko przez naprawdę długi czas – często dłużej, niż sam materiał. To zupełna rewolucja w zakresie znakowania odzieży, bo większość stosowanych technik nie była odporna na ścieranie podczas eksploatacji. Należy podkreślić, że dzięki temu przedsiębiorcy mogą dużo zaoszczędzić – nie ma bowiem potrzeby częstych zamówień kolejnych partii.

Odzież kelnerska i kuchenna powinna się dobrze prezentować – twoi pracownicy są bowiem częścią twojej wizytówki. Nie sposób więc nie podkreślić, że nadruki naniesione z użyciem hafciarki cechuje estetyczny wygląd. Każdy kolor i kształt są wiernie przeniesione na materiał, a co równie istotne – nie rozciągają się, nie spierają i nie blakną. Są wyraźne przez naprawdę długi czas.

Z punktu widzenia właściciela gastronomii niezwykle ważna jest także wszechstronność zastosowania. Haft komputerowy umożliwia nanoszenie wybranego wzoru nie tylko na fartuchy kelnerskie, obrusy czy ścierki. Niektóre firmy oferują również szycie ciężkie, a więc możesz zamówić u nich jednolicie prezentujące się pokrowce na krzesła czy poduchy do letniego ogródka. Ponadto możliwe jest znakowanie gadżetów reklamowych, które mogą posłużyć ci jako podarunki dla klientów czy kontrahentów.

Należy również podkreślić, że nowoczesny haft komputerowy to brak dodatkowych kosztów. Znakowanie odzieży innymi metodami oznacza konieczność przygotowania specjalnej matrycy, której zakup jest dość drogi, a następnie wymaga ona nie tylko magazynowania, ale również specjalistycznej konserwacji. W przypadku rozwiązań cyfrowych cały projekt zamyka się w pliku. To w nim znajdują się wszystkie niezbędne parametry, z których korzysta hafciarka.

Dla wielu klientów istotne jest również to, że w hafcie komputerowym proces produkcji jest ekologiczny. Nie wykorzystuje on bowiem żadnych maszyn, które generowałyby szkodliwe gazy czy płyny. Nie ma więc mowy o zatruciu pracowników czy niszczeniu środowiska. Stosowane w procesie znakowania odzieży materiały posiadają odpowiednie certyfikaty – są więc bezpieczne zarówno dla osób przygotowujących, jak i tych, które noszą gotowe już ubrania.

Gdzie zamówić fartuchy dla gastronomii z logo?

Wybierając firmę, która przygotuje fartuchy dla gastronomii z naniesionym na nie logotypem twojego lokalu, skup się wyłącznie na doświadczonych przedsiębiorstwach. Najważniejsze pozostają bowiem umiejętności oraz zaplecze technologiczne umożliwiające profesjonalne wykonanie zlecenia.

Haft komputerowy

Rekomendujemy więc współpracę z firmą BlueHAFT, która od blisko 10 lat dostarcza klientom najwyższej jakości rozwiązania. Oferują nie tylko sam haft maszynowy, ale także wysokiej jakości fartuchy dla gastronomii. Co więcej, w ich ofercie znajdziesz także szycie ciężkie – wykonają więc dla ciebie znakowanie odzieży oraz nanoszenie logotypów na trudniejsze materiały. To kompleksowe rozwiązanie dla twojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.