galeria handlowa

Planujesz ekspansję swojego biznesu? Sprawdź, czy twoją ofertą nie będą zainteresowane galerie handlowe. Warszawa i inne miasta od lat oferują nie tylko drogie lokale do wynajęcia, ale także niewielkie wyspy do małych biznesów. Jakie branże mogą się tam promować?

Wyspa w pasażu handlowym

Jednym z chętniej obleganych miejsc publicznych są galerie handlowe. Warszawa ma takich obiektów najwięcej. W każdym z nich poza lokalami są jeszcze tzw. wyspy handlowe. To niewielkie stoiska, usytuowane w pasażach handlowych. Mija je wielu klientów, którzy mogą zainteresować się polecanym asortymentem. Jakie produkty warto sprzedawać lub promować w takim miejscu? Od wysp zaczynało wielu przedsiębiorców, którzy w ramach ekspansji przenieśli się później do większego lokalu. Koszty wynajmu są mniejsze, a umowy można podpisywać na krótki czas. Biznes w doskonale widocznym miejscu nie może się nie opłacać. Co warto promować w ten sposób?

1. Drobne usługi są wprost stworzone do małej przestrzeni. W ten sposób możesz dotrzeć do klienta z poradami prawnymi, dorabianiem kluczy, usługami typu manicure. Wyspa nie ma zaplecza, więc cały asortyment musi się zmieścić na niewielkiej powierzchni. Sprawdź, jakich usług nie mają galerie handlowe w Warszawie. Klienci docenią możliwość załatwienia dodatkowej sprawy przy okazji robienia zakupów.

2. Sklep z kawą i herbatą na wyspie to dobry wstęp do ewentualnego lokalu tego typu. Na małej przestrzeni zmieścisz słoiczki i puszki z herbatą lub kawą. Przyda ci się też młynek do mielenia kawy na miejscu oraz waga. Postaw na drobne akcesoria, jak ładne kubki, sitka do parzenia herbaty, dzbanki, kawiarki. Liściasta herbata i świeżo mielona kawa są smaczniejsze od tych ekspresowych, dostępnych w marketach. Takie miejsce z pewnością przyciągnie klientów.

3. Sklep z biżuterią również nie wymaga sporego metrażu. Dla lepszego wyeksponowania ozdób przydają się przezroczyste gabloty. Galerie handlowe w Warszawie nadają się do promowania biżuterii złotej, srebrnej, ale także wyrobów hand made. Oryginalne, gotowe produkty, które są inne od dostępnych na rynku, z pewnością przyciągną klientów. Dodatkową atrakcją może być opcja usługi wykonania kolczyków, bransoletek czy naszyjników według projektu klienta.

4. Kosmetyki białe i do makijażu są dostępne w różnych miejscach galerii handlowej. Jeśli twoja oferta jest nieco inna, pokaż ją na wyspie. To idealne miejsce na produkty organiczne, wegańskie, lub też konkretnej marki. Można też nastawić się na konkretny obszar, na przykład pielęgnację dłoni i paznokci lub pielęgnację włosów.

5. Artykuły sezonowe to kolejny pewniak na wyspie. Pod tym pojęciem kryją się różnego typu ozdoby, drobne upominki, kartki z życzeniami, torebki na prezent czy papiery do pakowania. Ofertę można dopasować do świąt, dnia zakochanych lub innych okoliczności.

Wyspa w galerii handlowej to wyzwanie dla przedsiębiorcy. Jeśli nie jesteś pewny sukcesu, swoją pierwszą umowę podpisz na krótki czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.